Опис

Релаксирачки ефект без чувство на иритација

За болки во мускули, зглобови, врат, рбетен столб или екстремитети

Ослободете се од вкочанетоста и болката во мускулите со кремот од коноп со топол и релаксирачки ефект, без чувство на иритација и несакано црвенило на кожата.

Нежниот крем за загревање содржи 5% масло од семе од коноп, шеа путер, масло од еукалиптус, цимет, карамфилче, рузмарин, лаванда, терпентин и чили. Погоден за користење пред и по спортски или работни активности.

Дополнителни информации

Brand

MEDIC PROGRESS

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.