Опис

Мицеларна вода ULTRA – реактивна кожа.

Совршено ја отстранува шминката и нечистотиите.
Ја остава кожата чиста без да се исуши.
Против чувство на затегнатост, црвенило и против чувство на горење односно печење на кожата.
На кожата и дава чувство на пријатност.
Силно хидрира.
Без сапун. Без вештачки бои. Без алкохол. Без парабени.

Совршено отстранува шминка од чувствителна кожа на лицето, очите и усните, земајќи ја во предвид нејзината физиолошка рамнотежа.

Да се нанесе со памучна вата на лицето, очите и усните. Без плакнење. Само за надворешна употреба.

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.