Опис

Anthelious Age Correct spf 50- покрај високата заштититна анти-УВ формула, влијае позитивно врз намалување на појавата на брчки и темни дамки.

Формулата помага интезивно да се хидрира, измасни поврашината на кожата а исто така го подобрува тонот на кожата.

Дополнителни информации

Brand

LA ROCHE POSAY

Рецензии

Сеуште нема препораки.


Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.