La Roche Posay Anthelios invisible spray 50 spf

La Roche Posay Anthelios invisible spray 50 spf

1,670.00 ден

SKU: EPH_8123 Категории , ,
Кошничка
Спореди

Опис

LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS SPF50+ INVISIBLE SHAKA SPRAY 200ml.

ANTHELIOS INVISIBLE SPRAY SPF50+ / UVA-PF обезбедува заштита со многу висок широк спектар спречувајќи штети предизвикани од UVA, UVB инфрацрвено-А и загадувањето.
Ултра отпорен на вода, пот и песок. Против пецкање на очите. Лесна, нелеплива текстура.

Дополнителни информации

Brand

LA ROCHE POSAY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.