Опис

Пенлив гел за чистење на мрсна, чувствителна кожа
За мрсна и чувствителна кожа.
EFFACLAR гел нежно ја чисти кожата благодарение на состојките за чистење на чувствителна кожа. Ги отстранува нечистотиите и прекумерниот себум оставајќи ја кожата свежа и чиста. Со смирувачка термална вода на La Roche-Posay, без иритации. – pH 5,5 – без сапун – без алкохол – без боја – без парабени.

Дополнителни информации

Brand

LA ROCHE POSAY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.