La Roche Posay Effaclar Duo (+)  40 ml.-Крема

La Roche Posay Effaclar Duo (+) 40 ml.-Крема

1,410.00 ден

Availability: Нема на залиха SKU: EPH_1843 Категории , Ознаки: ,
Спореди

Опис

Effaclar Duo (+)

40 ml

Поправа посилно изразени неправилности и настанати флеки. Ефективност и по 12 часа.

(*Инструментален тест, 43 доброволци) Против повторно настанување на неправилности.

Употреба:Да се нанесува на цело лице наутро и/или навечер откако ќе ја исчистите кожата со EFFACLAR пенастиот гел.

Одлична подлога за шминка.

Дополнителни информации

Brand

LA ROCHE POSAY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.