Опис

КОРЕКТИВНА НЕГА КОЈА ГИ ОТПУШУВА ПОРИТЕ.

ПРОТИВ НЕПРАВИЛНОСТИ. ПРОТИВ ФЛЕКИ НА КОЖАТА. ПРОТИВ УВ ЗРАЧЕЊА.

Мрсната кожа склона кон посилно изразени неправилности и флеки во секојдневната изложеност на УВ зраци и загадување од околината, може да се влоши и да доведе до хиперпигментација (црвени или кафени флеки). Формула со активни состојки против неправилности, збогатена со XL-PROTECT технологија против UVA, UVB зрачења и загадување од околината.

Употреба:Нанесете наутро на целото лице после претходното темелно чистење на кожата со EFFACLAR гелот.

Дополнителни информации

Brand

LA ROCHE POSAY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.