lr eefeclar unifiant

La Roche Posay Effaclar Duo(+) Unifiant- Light Корективна крема

1,575.00 ден

SKU: EPH_8424 Категории , Ознаки: ,
Спореди

Опис

Effaclar Duo(+) Unifiant

40 ml

Light

Effaclar Duo (+) Unifiant, КОРЕКТИВНА ТОНИРАНА НЕГА КОЈА ГО ИЗЕДНАЧУВА ТЕНОТ. ГИ ОТПУШУВА ПОРИТЕ. ПРОТИВ НЕПРАВИЛНОСТИ. ПРОТИВ ФЛЕКИ НА КОЖАТА. 2 нијанси – Light и Medium

Употреба:Да се нанесува на целото лице како дневна нега, после чистење со EFFACLAR ГЕЛОТ.

Дополнителни информации

Brand

LA ROCHE POSAY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.