-20%

La Roche Posay Effaclar Duo(+) Unifiant Medium-Корективна крема

Original price was: 1,575.00 ден.Current price is: 1,260.00 ден.

Опис

Effaclar Duo(+) Unifiant

40 ml

Medium

Effaclar Duo (+) Unifiant, КОРЕКТИВНА ТОНИРАНА НЕГА КОЈА ГО ИЗЕДНАЧУВА ТЕНОТ. ГИ ОТПУШУВА ПОРИТЕ. ПРОТИВ НЕПРАВИЛНОСТИ. ПРОТИВ ФЛЕКИ НА КОЖАТА. 2 нијанси – Light и Medium

Употреба:Да се нанесува на целото лице како дневна нега, после чистење со EFFACLAR ГЕЛОТ.

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.