La Roche Posay Hyalu B5 EYES 15ml  - Kрема

La Roche Posay Hyalu B5 EYES 15ml – Kрема

1,573.00 ден

SKU: EPH_4818 Категории , Ознаки: ,
Кошничка
Спореди

Опис

Hyalu B5 EYES  нежна формулација за пределот околу очите комбинира два вида хијалуронска киселина и витамин Б5, обезбедувајќи максимална ефикасност за пополнување, обновување на кожата и поттикнување на долгорочна регенерација.

Пријатна, полна текстура. Одлична подлога за шминка. Без мирис.

Дополнителни информации

Brand

LA ROCHE POSAY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.