Опис

Хидратантна нега за чувствителна кожа.
Без парабени.
Ја хидрира и намалува чувствителноста на кожата.
Од сува до изразито сува чувствителна кожа.
За прв пат досега, La Roche-Posay термалната вода е формулирана со хидролипиди, нова генерација носачи на вода.

Да се нанесува на лицето и вратот наутро и/или навечер.

Дополнителни информации

Brand

LA ROCHE POSAY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.