Опис

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR SYNDET AP+ кремаст гел за миење 400ml.

Наменет за исклучително сува и иритирана кожа подложна на чешање и атопија.

Наменет за бебиња,деца и возрасни.

Дополнителни информации

Brand

LA ROCHE POSAY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.