lr lipikar xerand 50ml (1)

La Roche Posay Lipikar Xerand-Крема за раце

450.00 ден

SKU: EPH_8894 Категорија Ознаки: ,
Спореди

Опис

Суви и испукани раце?
Не повеќе!
Тука е Lipikar Xerand кој инстантно се впива и го обновува хидролипидниот филм на кожата, оставајќи ги рацете меки и нахранети.
Заштитени од ниските температури и пресушувањето предизвикано од сапун и средства за дезинфекција.

Дополнителни информации

Brand

LA ROCHE POSAY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.