Опис

Koмплементарна нега против стареење за чувствителна кожа.

Ги пополнува брчките ја зацврстува кожата и го изедначува тенот.

Чист витамин Ц .

Хијалуронска киселина, маноза.

За сува кожа.

Се нанесува наутро и навечер.

40 мл.

Дополнителни информации

Brand

LA ROCHE POSAY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.