Опис

РАСТВОР  СПРЕЈ НА ЦИНК СУЛФАТ

150 ml

Адстригентен тоник за мрсна, проблематична кожа. Ги смирува површинските иритации на кожата.

Без парабени. Погодно за иритации на кожата, иритации настанати со бричење и несовршености на кожата.

Ги смирува површинските иритации на кожата.

Да се користи секојдневно на чиста кожа.

Дополнителни информации

Brand

LA ROCHE POSAY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.