Опис

TOLERIANE НЕГУВАЧКИ ГЕЛ ЗА МИЕЊЕ НА ЛИЦЕ.

За нормална до сува чувствителна кожа

Формула за активно чистење на кожата: со само еден сурфактант и многу безбеден состав, без сапун, без конзерванси или мириси.
Активно дејство: Со кокобетаин кој ја отстранува нечистотијата и шминката без сушење и иритации.

200 ml

Дополнителни информации

Brand

LA ROCHE POSAY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.