Опис

La Roche-Posay Toleriane Sensitive Riche – богата текстура која длабински ја хидрира и храни сувата хиперсензитивна кожа.

Сите формулации се минималистички, без конзерванси и парфеми, за брзо но долгорочно лекување и смирување на кожата.

Дополнителни информации

Brand

LA ROCHE POSAY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.