Опис

Дали сте се обиделе да ја замените обичната пудра со хранлива нега збогатена со минерални пигменти?

Toleriane Sensitive Le Teint Creme е одличен избор за дневна нега со средна покривност, за изедначен тен и текстура.
Специјално формулирана за нетолерантна, чувствителна кожа, ги обезбедува потребната влажност, хранливост и заштита во текот на целиот ден.

Дополнителни информации

Brand

LA ROCHE POSAY

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.