lacalut activ

Lacalut Aktiv -Паста за заби

190.00 ден

SKU: EPH_1839 Категорија Ознака:
Спореди

Опис

Ја намалува чувствителноста на забите, ја зголемува отпорноста на забната глеѓ кон киселини, заштитува од кариес.

Дополнителни информации

Brand

LACALUT

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.