white

Lacalut white- Паста за заби

180.00 ден

SKU: EPH_1669 Категорија Ознака:
Спореди

Опис

Lacalut white ја враќа природната боја на забите и ги елиминира обојувањата предизвикани од никотин, чај, кафе и останатите прехранбени продукти. Содржи нежни микрогранули, кои активно ги чистат забните наслаги и пребојувањата, и нежно ја полираат забната глеѓ правејќи ја мазна и сјајна.

Дополнителни информации

Brand

LACALUT

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.