La Dieci Erbe 60 caps. Zolto pakuvanje

Le Dieci Erbe Fibra-капсули

345.00 ден

Спореди

Опис

Le Dieci Erbe Fibra е додаток на храна, 100% природно потекло, составен од мешавина од прашкасти билки и Псилиум способен за промовирање на функциите на цревата, правилно варење на храната и протерување на измет.

Дополнителни информации

Brand

ESI

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.