BARNER Le Marais очила

4,500.00 ден

SKU: EPH_9881 Категории , Ознака:
Исчисти
Спореди

Опис

Високо квалитетни и стилски наочари за компјутер, кои ги штитат очите од сината светлина на дигиталните уреди. Овозможуваат подобар сон и поздрав живот.

Le Marais

Le Marais е една од најстарите области во Париз и е позната по своите трендовски бутици, шармантни ресторани, галерии и музеи богати со историја. Оваа француска населба полна со боја и култура ги инспирирала Barner за овие рамки.

Со заоблена форма и мост од клучалка, овие рамки ви ја даваат старомодната софистицираност на оваа прекрасна париска област.

Дополнителни информации

Brand

BARNER

Боја

Cloud pink, Mist blue, Tortoise, Бела, Бледо зелена, Кралско сина, Порцелан розе, Црна

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.