Опис

Energy Gel Liquid Energy Plus – гел со двојно дејство – енергија плус освежување со додаден натриум, калиум и 25 mg кофеин + таурин во кесичка од 35 g.

Дополнителни информации

Brand

SPONSER

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.