Опис

Концентрат на течен гел за енергија развиен за  многу долга издржливост со низок интензитет
Со специјална мешавина на јаглени хидрати, како и висококвалитетен извор на масти базиран на MCT-масло, кокос и макадамија
Збогатен со BCAA и сол
Без глутен и лактоза, без слободна фруктоза, без вештачки адитиви

Дополнителни информации

Brand

SPONSER

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.