listerin frewsh rust 250

Listerine Fresh burst-Течност за уста

180.00 ден

SKU: EPH_2933 Категорија
Спореди

Опис

Listerine Fresh burst-Течноста за уста нуди 24 часовна заштита од појава на забен плак и долготраен свеж здив, клинички е докажано дека Listerine :

-Ја спречува појавата и го намалува постојаниот забен плак, што е најчеста причина за болеста на непцето.

-Ги уништува бактериите меѓу забите.

-Го освежува здивот.

250 мл.

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.