listerin total care (1)

Listerine Total care-Течност за уста

320.00 ден

SKU: EPH_8898 Категорија
Спореди

Опис

Listerine Total Care -Течноста за уста нуди 24 часовна заштита од појава на забен плак и долготраен свеж здив, клинички е докажано дека Listerine :

-Ја спречува појавата и го намалува постојаниот забен плак, што е најчеста причина за болеста на непцето.

-Ги уништува бактериите меѓу забите.

-Го освежува здивот.

500 мл.

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.