Опис

Lokomotiv сируп – природен препарат на база на Ѓумбир, кој помага во намалување на непријатностите и омалаксаноста (чуството на гадење и исцрпеност) особено за време на патување.
Дозирање: деца над 2 години, 5-10 мл
возрасни 15 мл, до 3 пати на ден.

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.