Опис

Се применува како помошна локална терапија за ограничени нарушувања на слузницата на устата и орофаринксот вклучително и за третман на афти.

Пакување: 30 таблети

Дополнителни информации

Brand

BOSNALIJEK

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.