Опис

Magnetrans 375 mg директ гранулат е додаток во исхраната кој овозможува достигнување на препорачаниот дневен внес на магнезиум и одржување на физиолошките функции на организмот кои се зависни од магнезиумот.

Се препорачува при хроничен замор, болки и грчеви во мускулите, за правилна работа на нервниот систем, при предменструални тегоби, превенција на срцеви заболувања.

Една кесичка дневно.

Дополнителни информации

Brand

HEMOFARM

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.