Опис

Marrissimo спреј-Приридна заштита за нос!

Marrissimo спрејовите содржат морска вода која е извадена на длабочина од 22 метри во еколошките чисти подрачја на северните мориња.

Поради составот , Marrissimo спрејот обезбедуваат не само хигена во носната слузница, тука го активираат и локалниот имунитет на респираторниот систем кој е прва одбранбена линија од вируси, грип, алергии и загаден воздух.

Дополнителни информации

Brand

HEMOFARM

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.