Marissimo Extra forte -спреј

377.00 ден

SKU: EPH_8418 Категории ,

Опис

Marrissimo спреј-Приридна заштита за нос!

Хипертоницен спреј со камилица и алое вера.

Marrissimo спрејовите содржат морска вода која е извадена на длабочина од 22 метри во еколошките чисти подрачја на северните мориња.

Поради составот , Marrissimo спрејот обезбедуваат не само хигена во носната слузница, тука го активираат и локалниот имунитет на респираторниот систем кој е прва одбранбена линија од вируси, грип, алергии и загаден воздух.

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.