Опис

Marsovci-таблети за џвакање за имунитет со комплекс витамини и минерали за деца.

Вкус на портокал

Дополнителни информации

Brand

HEMOFARM

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.