Опис

MERRY CHRISTMAS-Сет

содражи

Пенлива топка 180 гр.

Лабело за усни

Купка за тело 100 мл.

Тврд сапун за раце и тело х 2

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.