Опис

MERRY CHRISTMAS-Сет

содражи

Спреј за тело еднорог 100 мл.

Пенлива топка еднорог  180 гр.

Лосион за тело

Купка за тело 100 мл.

Тврд сапун за раце и тело х 2

Пешкир

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.