merz

Merz spezial – дражеи

650.00 ден

SKU: EPH_6147 Категории ,
Спореди

Опис

Merz spezial дражеи

2 дражеи (препорачана дневна доза) содржат : Витамин Ц 120mg, Ниацин 30mg, Витамин Е 13,4mg, Витамин Б6 3.2mg, Витамин Б2 2.6mg, Витамин А 800микрограми, Витамин Б12 2микрограми, Витамин Б1 2.4mg, фолна киселина 400 микрограми, пантотенска киселина 8mg, железо 5mg, цинк 5mg.

За поубав и поздрав изглед на кожата, косата и ноктите советуваме внес на една дражеа наутро и една навечер. Првите резултати можете да ги очекувате веќе по еден месец.

 

Дополнителни информации

Brand

MERZ

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.