miocystin

Miocystin fertile – кесички

659.00 ден

SKU: EPH_1361 Категории ,
Спореди

Опис

Опис:
Преставува единствена формулација на мио-инозитол, Д-хиро-инозитол, фолна киселина.

Состав:
Caronositol fertility 3,6:1 0,7 од кое Мио-инозитол 0,55г,
Д-хиро-инозитол 0,15 г,
Фолна киселина 1% на Д-манитол 24мг.

Дополнителни информации

Brand

HEMOFARM

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.