mollers gumeni

Möller’s Омега-3 рипчиња со вкус на портокал

795.00 ден

Спореди

Опис

36 гумени рипчиња за џвакање

Möller’s е експерт за природна Омега-3 повеќе од 165 години, а сите негови производи се со исклучителен квалитет. Möller’s Омега-3 рипчињата за џвакање со пријатен вкус на портокал, содржат природни омега-3 есенцијални масни киселини (ДХА и ЕПА) и витамин Д.

Möller’s Омега-3 рипчињата го обезбедуваат потребниот дневен внес на Омега-3 и витамин Д.
Пријатен вкус на портокал кој децата го сакаат.

Без мирис и вкус на риба!
Без вештачки бои!

Дозирање и начин на употреба:

Препорачана дневна доза за возраст од 3 години и возрасни: 2 гумени рипчиња за џвакање на ден.

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.