Опис

5-во-1 е нашата омилена комбинација за нега на кожата! Оваа интензивна рехидрирачка дневна крема, носи инстантна удобност и хидрирана кожа, потврдено од 97% од корисниците.

  1. Хиалурoнската киселина ги исполнува линиите предизвикани од дехидратација.
  2. Природните масла заштитуваат од загуба на влажноста.
    3. Витаминот Ц го подобрува изгледот на кожата и ја измазнува нејзината текстура.
    4. Антиоксидантите ги затегнуваат контурите на лицето.
    5. Витамините од бобинки ги оживуваат клетките за посјаен изглед.

ТИП НА КОЖА: Сите типови на кожа, особено жедна кожа.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете секое утро/секоја ноќ на чисто лице.

Дополнителни информации

Brand

MOSSA

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.