Опис

Капсули MOVENS

Со MOVENS секојдневните предизвици и обврски отсега ќе бидат ваше уживање!

  • Ја намалува болката и вкочанетоста и отекувањето во зглобовите
  • Го олеснува движењето
  • Помага при ревматоидниот артритис и остеоартритисот и ги намалува болките и го намалува времетраењето на болеста
  • Ја зголемува еластичноста на зглобовите, тетивите и лигаментите
  • Ги подмачкува, регенерира и обновува зглобовите и ‘рскавицата
  • Го намалува воспалението во зглобовите
  • Ги заштитува зглобовите од повреди
  • Благодарение на моќниот состав на MOVENS ќе ја елиминира болката и вкочанетоста во рок од 7 ДЕНА, а за еден месец ќе се чувствувате многу подобро и болката целосно ќе исчезне.
  • Ви ја претставуваме и тајната формула, совршен спој од 7 состојки кои дејствуваат во совршена симбиоза за да им подарат здравје, цврстина и мобилност на вашите зглобови, а болките на рацете нозете грбот ќе исчезнат засекогаш…

Дополнителни информации

Brand

Dr.VITON

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.