Опис

Две лажици од различни големини. Со користење на поголеми лажици детето учи да јаде (една лажичка истовремено може да држи детето и родителот). Помалите лажички се наменети за независно хранење.

Дополнителни информации

Brand

MAM

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.