Опис

Шише со забавни мотиви и со мека силиконска цуцла овозможува леснотија при хранењето .

Шишето е достапно во три бои розе, плаво и крем.

Дополнителни информации

Brand

MAM

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.