Опис

Идеален за секојдневна употреба, овој пенлив гел без сапун, целосно ги чисти кожата и косата на детето. Неговата единствена формулација ја смирува кожата и ја заштитува од сушење по капењето.

500 мл.

Дополнителни информации

Brand

MUSTELA

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.