Опис

Идеален за бебињата, гелот за чистење не ја нарушува рамнотежата на кожата на телото и главата кај бебињата и децата.

Дополнителни информации

Brand

MUSTELA

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.