Опис

Благ шампон за коса (Gentle shampoo)
Шампонот е идеален за секојдневно миење на бебешката и детската коса. Специјална
формулација за капење без солзи.
Состав: Екстракт од Avocado Perseose, благи сурфактанти, екстракт од камилица и
нежен Mustela мирис. Без сапун.
Начин на употреба: Се нанесува на водена коса, нежно се масира темето, а потоа се
плакне.
Во пакување од 200 ml.

Дополнителни информации

Brand

MUSTELA

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.