Опис

Mustela HYDRA BEBE крем за лице 40ml.

Нова формулација збогатена со природна Mustela патентирана активна состојка која ја подобрува заштитната улога на кожата и ја чува јачината на нејзините матични клетки. Моментално ја хидрира и има долготраен хидрирачки ефект.

Дополнителни информации

Brand

MUSTELA

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.