Опис

Дури и кога бебешката кожа е нормална, потребна и е секојдневна хидратација со посебно формулирани производи за нега на кожата кај бебињата и децата. Hydra  кремот за лице и лосионот за тело обезбедуваат моментална и долготрајна влажност, а истовремено ја зајакнуваат кожната бариера благодарение на тоа што во својот состав имаат Avocado Perseose кој ја прави кожата свиленкаста и мека.

300 мл.

Дополнителни информации

Brand

MUSTELA

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.