Naxil Forte -Шумливи таблети 600 mg

245.00 ден

SKU: EPH_2875 Категории ,

Опис

Една шумлива таблета содржи 600мг ацетилцистеин. Помошни материи 194мг натриум.

Ацетилцистеинот ја разградува густата, леплива слуз во респираторните патишта и таа станува поразредена што овозможува нејзино полесно искашлување.

Пред употребата на лекот внимателно прочитајте го упатството!
За ризикот и несаканите дејства советувајте се со лекар или фармацевт.

10 таблети.

Дополнителни информации

Brand

BELUPO

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.