Опис

Neofen

Состав : 5ml перорална суспензија содржи 100mg ибупрофен

Делува при  температура и болки кај деца.

(travelset)

 

Дополнителни информации

Brand

BELUPO

Рецензии

Сеуште нема препораки.


Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.