Опис

Фармацевтска форма
филм-обложена таблета
Јачина
400 mg
Пакување
10 таблети (блистер 1 х 10)/кутија
Состав
1 таблета содржи: ибупрофен , 400 mg.
Брзо дејствува против болката.

Дополнителни информации

Brand

BELUPO

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.