Опис

Neofen plus gel
Брзо и ефикасно ги отстранува болките во вратот и грбот,зглобовите и мускулите,отоците предизвикани од изместување,истегнување и други спортски повреди,како и кај невралгија.
Посилен од сите болки.

Дополнителни информации

Brand

BELUPO

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.